top of page
jogami.png

JOGA Z TWOIM PSEM

Regularne praktykowanie jogi z psem może przynieść wiele korzyści, zarówno dla psa, jak i jego opiekuna, między innymi mogą to być:

  • wzmocnienie więzi pomiędzy psem a właścicielem,

  • lękliwe pieski staną się odważniejsze i bardziej zadowolone,

  • reaktywne psy odprężą się i nauczą się relekasować,

  • nadpobudliwe psy poprawią swoją koncentrację.

Hmm, może zastanawiasz się o co chodzi… otóż, rozpoczynamy cykl zajęć poświęconych poprawieniu swojej kondycji jak i wzmocnieniu swojej relacji z psem. 

Bo czym że jest joga? O jodze mówi się, że to trening ciała i duszy. A stosujący jogę regularnie twierdzą, że jest to nauka równowagi w życiu.

Joga poprawia wiele aspektów ludzkiego życia. Przede wszystkim, jak każda aktywność fizyczna, joga powoduje polepszenie naszej wydolności, możliwości kondycyjnych, a zwłaszcza wpływa pozytywnie na elastyczność, gibkość ciała, stajemy się bardziej świadomi własnego ciała i jego możliwości. I co jest ważne, pozwala obniżyć poziom kortyzolu nazywanego potocznie hormonem stresu… 

Kortyzol - czyli hormon stresu posiadają również nasze psy, często posiadają go w nadmiarze, (mała ilość spacerów, mała ilość kontaktów socjalnych, mała ilość czasu poświęconego na stymulowanie psiego umysłu, itp… ) co prowadzi do tego iż pies jest nad reaktywny, pobudzony i często permanentnie zestresowany. 

Proponujemy wspólne zajęcia jogi z Twoim psem.

Proponujemy wspólną naukę ćwiczeń, które po części będzie mógł wykonywać również Twój pies,

Proponujemy ćwiczenia jogi dla Ciebie,

Proponujemy spędzenie z nami czasu w dobrej i spokojnej atmosferze, czasu który poświęcimy również na wyciszenie i uspokajanie naszego psa, czasu, w trakcie którego będziesz również wzmacniać więź ze swoim czworonożnym przyjacielem. 

 

Na zajęcia zapraszają: 

Grażyna Smith - od zawsze pracowała z ciałem rożnymi technikami, obecnie od wielu lat uczy jogi grupowo i indywidualnie. Specjalizuje się w Kundalini Jodze. Jest certyfikowaną instruktorką Jogi Tańca (Shakti Dance). Bardzo ceni pracę z dźwiękiem i głosem.  Prowadzi stronę: www.jogakundalini.pl

 

Monika Łukomska - trener psów, rekomendowana przez Akademie Dobry Pies, certyfikowana i licencjonowana behawiorystka i zoopsycholog, jak i również licencjonowana i certyfikowana zoofizjoterapeutka w PAZiA (Polska Akademia Zoopsychologii i Animaloterapii)

www.gabi-mojpiesija.com 

zapraszamy na zajęcia 

590 zł / 6 spotkań 

120 zł pojedyncze spotkanie

6.png
5.png
bottom of page